Nekupuj, adoptuj – Útulek Načeratice

Ahoj všichni, jsme Nero, Ben, Čárlí & spol, ač každý úplně jiný, spojilo nás to, že jsme ten náš život nezačali úplně šťastně. A tak jsme se tu sešli a většinu času koukáme na svět přes útulkový mříže. Někdo už svůj domov měl, občas to tu po večerech proberem, když nemůžem usnout. Řeknu vám, žádný pohádky to nejsou. No, ale rozhodli jsme se, že nebudeme fňukat a po nějakém tom domově s velkým D se porozhlídnem. Pozvali jsme si fotografky Alena Miramand Photography & Petra Jezkova photography a Pavlína Faragová, abyste si nás mohli prohlídnout.

Ehm, no, a věděli jsme o těch pytlích pamlsků, co před námi tety schovávají. A nejsme hloupí, takže víme, že když uděláme to, co po nás chtějí, taky dostaneme, co chceme. A klaplo to, holky měly radost, když jsme jim slintaly na ruku a my plný žaludek – a spoustu fotek k tomu. A na ty se koukněte, protože jsme se fakt snažili. Sice jsme pro tu lákavou chuť zapomínali, že se máme pořád usmívat, ale zase jsme tam sami sebou. Takoví, jací jsme, plní lásky a očekávání. Když máme svůj Domov, plná bříška a někoho, kdo nás každý den pohladí a bude se na nás těšit při návratu domů, jsme ty nejšťastnější bytosti na celém světě. Nic víc nepotřebujeme.

No je to boj, už teď se sázíme, kdo půjde první. Panečku, když za námi přijel i pan starosta Jan Grois – starosta města Znojma, to už musí být! Přijeďte taky, vezměte vodítko a vyběhneme spolu ven. Dáme vám zabrat, ale bude se vám to líbit. Moooc se tešíme!

Sledujte mě